Haber

Şehidimizin ailesine ev alan Hasan Can Kaya: “Konuyu kapatalım, PR yapmış gibi olacağız”

Haluk Levent ile birlikte şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in çadırda yaşayan ailesine ev aldığını açıklayan Hasan Can Kaya, dün gece Reporter Online tarafından Etiler’deki bir yerden çıkarken görüldü.

Kaynak:https://www.instagram.com/reel/C2VHGn…

12 Ocak’ta Kuzey Irak’taki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki üs bölgesine düzenlenen hain saldırıda 9 askerimiz şehit oldu.

Şehitlerimizden Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in ailesinin evinin, 6 Şubat’ta meydana gelen depremde yıkıldığı ortaya çıktı.

AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent, konserinden ve Hasan Can Kaya’nın gösteri gelirinden elde ettiği gelirle Müslüm Özdemir’in ailesine ev alacaklarını açıkladı.

Haluk Levent daha sonra Hasan Can Kaya ile birlikte şehidimizin ailesine ev aldıklarını, eşyaların Melek Mosso tarafından karşılanacağını açıkladı.

Dün gece Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Hasan Can Kaya, şehidimizin ailesine aldıkları evle ilgili gazetecilerin sorduğu sorulara cevap vermek istemedi.

Hasan Can Kaya, insanlık için üzerine düşen görevleri yerine getirdiğini belirterek, “Onların yaptıklarının yanında bizim yaptıklarımız hiçbir şeydir.” söz konusu.

Kaya daha sonra, “Sanki bu konuya PR yapıyormuşuz gibi. Saygı gösterelim ve bu konuyu kapatalım. Acılı bir aile var, onları daha fazla üzmeyelim” dedi.

Hasan Can Kaya’nın gazetecilerle konuştuğu anlar ?

haberyildizeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu