Yaşam

KYLIE JENNER VE TRAVIS SCOTT SOL

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın ayrıldığı bildirildi. Çift, Şubat 2020’de tekrar dünyaya geldi ve ikinci bir çocuğu oldu.

Bir kaynak, “Kylie ve Travis tekrar ayrıldı. Tatilleri birlikte geçirmeleri gerekiyordu ama Kylie, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte olmak için Aspen’e gitti. Bu daha önce birçok kez oldu, tekrar ayrıldıkları biliniyor. Ama her zaman arkadaş ve harika ebeveynler olarak kalıyorlar ”dedi.

Jenner, Scott’la paylaştığı dört yaşındaki kızı Stormi Webster ile Aspen’deydi. Onlara arkadaşları Hailey Bieber, Justin Bieber ve Stassie Karanikolaou katıldı. Jenner kısa bir süre önce Scott’la birlikteydi ve Aralık ayı başlarında Art Basel hafta sonu Miami’de Scott’a katıldı. Rapçi, Wayne ve Cynthia Boich’in ev sahipliği yaptığı bir partide 50 Cent ile performans sergiliyordu ve etkinlik, diğer birkaç aile üyesi de dahil olmak üzere ünlülerle doluydu.

Scott ve Jenner, yaklaşık bir yıllık halka açık flörtün ardından Şubat 2018’de kızları Stormi’yi kucaklarına aldılar. Jenner, eski erkek arkadaşı Tyga’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra bir görüşmeye geldiler. Daha sonra 2020’de barışmadan önce ayrıldılar. Ancak ortak ebeveynliği kolaylaştırmak için arkadaşlığı sürdürmek için çaba sarf ettiler. 2019’da başka bir kaynak “Kylie ve Travis, ilişkileri boyunca çeşitli zamanlarda ayrıldılar ve barıştılar,” dedi. “Kylie, Travis’i hâlâ seviyor ve bu, ikisi için de tam olarak bir ayrılık değil” dedi.

Mayıs 2021’de Jenner’ın Travis’in konserlerinden birine katıldığı sırada yeniden ortalara geldiği kaydedildi. Kısa bir süre sonra Kylie’nin ikinci çocuğuna hamile olduğu açıklandı. Bir kaynak, “Travis ve Kylie hiç bu kadar yakın olmamıştı” dedi. “Baby onları kesinlikle yakınlaştırdı. Ailesi için çok mutlu. Travis çok heyecanlı. İkisi de bunu uzun zamandır istiyor.”

Bebekleri yaklaşık bir yıl önce dünyaya geldi ve oğullarına ilk kez “Kurt” adını verdikleri açıklandı. Daha sonra çocuğun adını değiştirdiler ama yenisini halka duyurmadılar.

dereli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu