Haber

İstanbul’da Vahşet: Yeni Doğan Bebek 4. Kattan Aşağı Atıyor

İstanbul Bahçelievler’de korkunç bir olay yaşandı. Bir evde pansiyoncu olarak temizlik işi yapan yabancı uyruklu kadın, yeni doğan bebeği 4’üncü kattan aşağı attı. Şanssız bebek hayatını kaybederken, anne gözaltına alındı.

Bahçelievler Merkez Mahallesi Talatpaşa Caddesi’nde temizlikçi olarak çalışan SB isimli yabancı uyruklu kadın, önceki gün saat 04.00 sıralarında yeni doğan bebeğini poşete koyup pencereden dışarı attı.

Hamileliğini herkesten sakladı.

Olayın yaşandığı apartmanda misyoner olarak çalışan Adem Peynir, ” Ev sahiplerini iyi tanıyorum, iyi insanlar. Kadın işe yeni başlamıştır. Deneme süresindeydi, ev temizliğine geliyordu, biniyordu. Onu neredeyse her gün gördük. Öyle garip bir durum değildi. Hamile olduğunun da farkında değildim, sürekli örtünüyordu. Evdekiler sorduğunda kilolu olduğunu söyledi. Kadın bir pop sesi duyduğunda yaygara kopardı ve bunu ev sahipleri de fark etti.”dedim.

Esnaf Çetin Sağlam da, “ Önceki gece saat 4:30 sularında bebeği pencereden attılar. Ben de hiç fark etmedim. Komşular polisi aradı. Kadın yabancı uyruklu, 10-15 gündür çalışıyor. Ev sahipleri de kadının hamile olduğunu bilmiyorlardı. Kadın, ev sahipleri hamile olduğunu öğrenirse işten atılacağından korkmuş olmalı. Bebek evde doğdu, sonra pencereden atıldı”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu